معرفی مختصر

که است ChemWhat?

ChemWhat یک پایگاه داده از مواد شیمیایی و زیست شناسی است. این اولین بار در سال 2019 راه اندازی شد و اکنون توسط آن اداره می شود ChemWhat Limited در 6 Prospect Way ، Royal Oak Industrial Estate ، Daventry ، Northamptonshire ، NN118PL ، انگلستان ثبت شده است.

امروز ، 21 زبان ChemWhat وب سایت ها در انگلیسی, آلمانی, فارسی, اسپانیایی, Português, ایتالیایی, پولسکی, پارسی, زبان روسی, українська мова, हिन्दी, اُردُو, বাংলা, עִבְרִית ,للغة العربیه, فارسی, اندونزیایی, 한글, ژاپنی, 繁體 中文 و 简体 中文 در حال فعالیت هستند و به دانشمندان ، شیمی دانان ، مهندسان ، زیست شناسان ، اساتید و دانشجویان در سطح جهان خدمت می کنند.

به عنوان یک پلت فرم جامع ، ChemWhat تمام اطلاعات لازم را در مورد مواد شیمیایی و بیولوژیکی از جمله فراهم نمی کند limited برای شناسایی ، خواص ، ایمنی و خطرات ، مسیر سنتز (ROS) ، حمل و نقل ، ذخیره سازی ، استفاده ، طیف ها ، قیمت بازار و همچنین تولید کنندگان و تامین کنندگان غیرقابل اعتماد تأیید شده است.

مثال: تصویر روی 12-Methacryloyldodeylphosphate (از این صفحه دیدن کنید)

جدا از اطلاعات رایگان بالا ، ChemWhat همچنین یک سری خدمات ارزشمند پرداخت شده به مشتریان ما ارائه می دهد:

خدمات ChemWhat

خدمات پولی ارائه شده توسط ChemWhat

 • خدمات انتقال فناوری و ادبیات مصنوعی: ChemWhat ادبیات مصنوعی پولی را ارائه می دهد یا به عنوان واسطه ای حرفه ای و قابل اعتماد برای احزاب انتقال فناوری عمل می کند.
 • سنتز پپتید: ما در سنتز پپتیدهای با کیفیت بالا با تغییرات مختلف تجربه کرده ایم. با بیش از 200 واحد HPLC تحلیلی و مقدماتی ، ما می توانیم پپتیدهایی را از مقیاس کوچک (میلی گرم) تا مقیاس بزرگ (کیلوگرم) در تحویل بسیار سریع ارائه دهیم: ساده تا پیچیده و خطی تا چرخیده. توالی های طولانی پپتید تا 140 mer. از مقیاس کوچک تا بزرگ ؛ سطح خلوص مختلف (نمک زدایی ،> 75٪ ،> 85٪ ،> 90٪ ،> 95٪ ،> 98٪ و حتی بالاتر از 99٪) ؛ گسترده ترین تغییرات (از بیوتینیلاسیون به فسفوریلاسیون ، برچسب زدن به رنگ و موارد دیگر ...) ؛ پپتیدها - بیو پیوند پروتئین ؛ تصفیه در مقیاس های مختلف ؛ بالاترین میزان موفقیت در صنعت
 • توسعه مواد IVD: ما تجربه غنی در اکتشاف ، بهینه سازی و تبدیل منابع آنزیمی داریم. این می تواند منابع جدید آنزیمی را از منابع عظیم آنزیمی کشف کند و مناسب ترین مولکول های آنزیم را بهینه و تبدیل کند. از طریق ایجاد همکاری گسترده و عمیق با تیم های تحقیقاتی مهندسی آنزیم حرفه ای بسیاری از دانشگاه های معروف ، ChemWhat می تواند مرز مهندسی آنزیم را به موقع درک کند و به سرعت به فن آوری پیشرفته شرکت تبدیل شود. ChemWhat می تواند عملکردهای مهم آنزیمی مانند فعالیت آنزیم ، پایداری ، ویژگی بستر ، pH مطلوب و مقاومت در برابر حلال آلی را انجام دهد. با طراحی منطقی ، منابع آنزیمی جدید با عملکرد بسیار بهبود یافته به سرعت به دست می آیند تا نیازهای کاربردی آنزیم مورد نظر را در زمینه های مختلف مانند تشخیص ، دارو ، انرژی ، شستشو و کاغذ سازی برآورده کنند.
 • مشاوره اعتبار: ما مجموعه کاملی از سازوکارهای داخلی برای ارزیابی اعتبار تأمین کنندگان و ارائه گزارش پرداخت شده از شرکت های صنایع شیمیایی و بیوشیمی داریم. بعلاوه، ChemWhat شرکت ها و اشخاص غیرقابل اعتماد را که در موقعیت برجسته ای در وب سایت ما قرار دارند ، لیست خود را یادآوری می کند تا در هنگام مشاغل با این نهادها به همه بازدید کنندگان یادآوری کند.
 • مشاوره حقوقی: ChemWhat دارای شرکتهای حقوقی طولانی مدت در اروپا ، ایالات متحده ، چین و آمریکای جنوبی است و می تواند امور حقوقی را در منطقه ما اداره کند.
راه حل های صنایع شیمیایی با تلفیق داده ها

تجزیه و تحلیل داده ها هسته اصلی خدمات ما است. سیستم امتیازدهی پیشرو در صنعت شیمی ما شامل معیارهای آماری کلیدی و پیشرفته ترین تکنیک های آماری برای کمک به تعیین ثبات مالی یک شرکت است.

با استفاده از این مدل امتیاز دهی می توان به یک میزان پیش بینی 70٪ از ورشکستگی شرکت 12 ماه قبل، باعث نگرانی مالی شما می شود که بدهی بد می تواند ایجاد کند. در واقع ، امتیازات و محدودیت های اعتباری شرکت ما چنان پیش بینی کننده است که همه بیمه گران اعتباری پیشرو آنها را تأیید می کنند.

اگر به دنبال ادغام احتمالی ، تصرف یا مناقصه یا به سادگی می خواهید نمای عمیق تری از شرکتی را که می خواهید با آن تجارت کنید ، ببینید. ما سعی می کنیم گزارش های خود را با بینشی که لازم دارید پر کنیم. به همین دلیل است که ما به طور استاندارد حداکثر 5 سال از منابع مالی سالانه را شامل می شویم.

در گزارش های اعتباری شرکت ، موارد زیر را همیشه (در صورت وجود) پیدا خواهید کرد:

 • سود و ضرر
 • ترازنامه
 • سرمایه و اندوخته ها
 • نسبت های کلیدی
 • جریان نقدی

همچنین ما می توانیم به اسناد رسمی شرکت های اسکن شده مانند وام های رهنی ، شرکت های جدید ، تغییرات مدیر ، تغییر آدرس های ثبت شده ، به علاوه موارد دیگر دسترسی داشته باشیم.

نمونه تبلیغات بنر
 • به عنوان یک تامین کننده عمده یا شرکت معرف در صفحات خاص محصول ذکر شده است: متفاوت از بسیاری از وب سایت های B-to-B ، ChemWhat به حریم خصوصی بسیار احترام می گذارد و هرگز از سیستم تحقیق داخلی برای جمع آوری اطلاعات ارسال شده به مشتریان ما استفاده نمی کند. در عوض ، تمام سوالات مربوط به مشتریان ما برای مشتریان ما ارسال می شود.
 • تبلیغات بنر: ما با استفاده از تبلیغات بنر به مشتریان خود در تبلیغ مهمترین محصولات یا خدمات خود کمک می کنیم. این بنر در تمام صفحات محصول به 19 زبان نوشته شده است و می تواند مشتریان بالقوه را در مدت زمان کوتاه پوشش دهد.
 • برای دیدن صفحه حاوی تبلیغات می توانید نمونه را در سمت راست بررسی کنید یا مستقیماً روی آن کلیک کنید
 • با شعبات و شرکای جهانی و درک عمیق از صنعت مرتبط ، ChemWhat با بهره وری و حرفه ای بالا می تواند محصولات را برای مشتریان ما تهیه کند.
 • علاوه بر خدمات خالص منابع ، ChemWhat همچنین خدمات مالی با ارزش بالا برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به پرداخت معوق دارند ، فراهم می کند.
 • ChemWhat همچنین می تواند راه حل حمل و نقل را برای آن دسته از محصولاتی که باید تحت شرایط خاص حمل شوند ، فراهم کند.

  (پرونده های پشتیبانی شده: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  لطفاً ادامه را حل کنید 76 - = 67

  مسئولیت اجتماعی

  عامه سازی و آموزش علوم

  به عنوان یک رسانه علمی ، ChemWhat همچنین مسئولیت اجتماعی آموزش دانش عمومی در زمینه شیمی ، زیست شناسی و سایر علوم پیشرفته را برای عموم مردم بر عهده می گیرد. تا حالا، ChemWhat کانال های ویدیویی آموزش علوم را در سال 163 ، Bilibili ، WeChat Public ، Weibo ، Zhihu ، Youku ، Toutiao و Qiyi افتتاح کرده است و به یوتیوب و Vimeo گسترش می یابد.