درباره ما ChemWhat

ChemWhat یک برند پایگاه داده شیمیایی و بیولوژیکی با مفهوم "دقت، کامل بودن، کارایی" است. از زمان راه اندازی در اوایل سال 2019، ChemWhat تبدیل به یک منبع کلیدی اطلاعات شیمیایی برای دانشمندان، دانشجویان و عموم مردم شده است. وب سایت های ما هر ماه داده هایی را در اختیار چندین میلیون کاربر در سراسر جهان قرار می دهند.

ChemWhat بیشتر شامل مولکول های کوچک، اما همچنین مولکول های بزرگتر مانند نوکلئوتیدها، کربوهیدرات ها، لیپیدها، پپتیدها و ماکرومولکول های اصلاح شده شیمیایی است. ما اطلاعاتی در مورد ساختارهای شیمیایی، شناسایی، خواص شیمیایی و فیزیکی، فعالیت های بیولوژیکی، مسیر سنتز (ROS)، طیف ها، پتنت ها، سلامت، ایمنی، داده های سمیت، ذخیره سازی، حمل و نقل، استفاده، قیمت بازار و بسیاری موارد دیگر جمع آوری می کنیم.

ChemWhat ۲۱ سایت زبان از جمله راه اندازی کرده است انگلیسی, آلمانی, فرانسوی, اسپانیایی, پرتغالی, ایتالیایی, لهستانی, روسی, اوکراین, هندی, زبان اردو, بنگالی, عربی, فارسی, عبری, ترکی, کره ای, اندونزی, ژاپنی, چینی سنتی و چینی ساده شده.

میزان داده ها و زبان های پشتیبانی در ChemWhat همیشه در حال رشد است. همزمان، ChemWhat همچنین مسئولیت اجتماعی رواج علم را بر عهده گرفته و ایجاد کرده است ChemWhat کانال های ویدیویی در چندین سیستم عامل

ChemWhat محصولات برند

استانداردهای مرجع ناخالصی دارویی

معرف های پروتئین نوترکیب

آنتی بادی ها/آنتی ژن ها

ChemWhat خدمات

علاوه بر اطلاعات رایگان، ChemWhat همچنین مجموعه ای از خدمات پولی با ارزش افزوده بالا و همچنین محصولات معرف تحقیقات علمی را ارائه می دهد:

 • خدمات انتقال فناوری و ادبیات مصنوعی: ChemWhat ادبیات مصنوعی پولی را ارائه می دهد یا به عنوان یک واسطه حرفه ای و قابل اعتماد برای طرف های انتقال فناوری عمل می کند.
 • توسعه آنزیم و سایر پروتئین های نوترکیب: ما تجربه غنی در اکتشاف ، بهینه سازی و تبدیل منابع آنزیمی داریم. این می تواند منابع جدید آنزیمی را از منابع عظیم آنزیمی کشف کند و مناسب ترین مولکول های آنزیم را بهینه و تبدیل کند. از طریق ایجاد همکاری گسترده و عمیق با تیم های تحقیقاتی مهندسی آنزیم حرفه ای بسیاری از دانشگاه های معروف ، ChemWhat می تواند مرز مهندسی آنزیم را به موقع درک کند و به سرعت به فن آوری پیشرفته شرکت تبدیل شود. ChemWhat می تواند عملکردهای مهم آنزیمی مانند فعالیت آنزیم ، پایداری ، ویژگی بستر ، pH مطلوب و مقاومت در برابر حلال آلی را انجام دهد. با طراحی منطقی ، منابع آنزیمی جدید با عملکرد بسیار بهبود یافته به سرعت به دست می آیند تا نیازهای کاربردی آنزیم مورد نظر را در زمینه های مختلف مانند تشخیص ، دارو ، انرژی ، شستشو و کاغذ سازی برآورده کنند.
 • سنتز پپتید: ما در سنتز پپتیدهای با کیفیت بالا با تغییرات مختلف تجربه داریم. با بیش از 200 واحد HPLC تحلیلی و آماده‌سازی، می‌توانیم پپتیدهایی را از مقیاس کوچک (میلی‌گرم) تا مقیاس بزرگ (کیلوگرم) در تحویل بسیار سریع ارائه کنیم: ساده تا پیچیده و خطی تا چرخه‌ای. توالی های طولانی پپتید تا 140 متر. از مقیاس کوچک تا بزرگ؛ سطح خلوص مختلف (بی نمک، > 75٪، > 85٪، > 90٪، > 95٪، > 98٪ و حتی بالاتر از 99٪). گسترده ترین تغییرات (از بیوتینیلاسیون گرفته تا فسفوریلاسیون، تا برچسب زدن رنگ، و خیلی بیشتر...) پپتیدها - بیوکونژوگاسیون پروتئین؛ تصفیه در مقیاس های مختلف؛ بالاترین میزان موفقیت در صنعت
 • مشاوره اعتبار: ما مجموعه کاملی از سازوکارهای داخلی برای ارزیابی اعتبار تأمین کنندگان و ارائه گزارش پرداخت شده از شرکت های صنایع شیمیایی و بیوشیمی داریم. بعلاوه، ChemWhat شرکت ها و اشخاص غیرقابل اعتماد را که در موقعیت برجسته ای در وب سایت ما قرار دارند ، لیست خود را یادآوری می کند تا در هنگام مشاغل با این نهادها به همه بازدید کنندگان یادآوری کند.
 • مشاوره حقوقی: ChemWhat دارای شرکتهای حقوقی طولانی مدت در اروپا ، ایالات متحده ، چین و آمریکای جنوبی است و می تواند امور حقوقی را در منطقه ما اداره کند.
راه حل های صنایع شیمیایی با تلفیق داده ها

تجزیه و تحلیل داده ها هسته اصلی خدمات ما است. سیستم امتیازدهی پیشرو در صنعت شیمی ما شامل معیارهای آماری کلیدی و پیشرفته ترین تکنیک های آماری برای کمک به تعیین ثبات مالی یک شرکت است.

با استفاده از این مدل امتیاز دهی می توان به یک میزان پیش بینی 70٪ از ورشکستگی شرکت 12 ماه قبل، باعث نگرانی مالی شما می شود که بدهی بد می تواند ایجاد کند. در واقع ، امتیازات و محدودیت های اعتباری شرکت ما چنان پیش بینی کننده است که همه بیمه گران اعتباری پیشرو آنها را تأیید می کنند.

اگر به دنبال ادغام احتمالی ، تصرف یا مناقصه یا به سادگی می خواهید نمای عمیق تری از شرکتی را که می خواهید با آن تجارت کنید ، ببینید. ما سعی می کنیم گزارش های خود را با بینشی که لازم دارید پر کنیم. به همین دلیل است که ما به طور استاندارد حداکثر 5 سال از منابع مالی سالانه را شامل می شویم.

در گزارش های اعتباری شرکت ، موارد زیر را همیشه (در صورت وجود) پیدا خواهید کرد:

 • سود و ضرر
 • ترازنامه
 • سرمایه و اندوخته ها
 • نسبت های کلیدی
 • جریان نقدی

همچنین ما می توانیم به اسناد رسمی شرکت های اسکن شده مانند وام های رهنی ، شرکت های جدید ، تغییرات مدیر ، تغییر آدرس های ثبت شده ، به علاوه موارد دیگر دسترسی داشته باشیم.

 • به عنوان یک تامین کننده عمده یا شرکت معرف در صفحات خاص محصول ذکر شده است: متفاوت از بسیاری از وب سایت های B-to-B ، ChemWhat به حریم خصوصی بسیار احترام می گذارد و هرگز از سیستم استعلام داخلی برای جمع آوری اطلاعات ارسال شده به مشتریان خود استفاده نمی کند. در عوض، تمام سوالات بدون هیچ گونه داده ای که توسط آن جمع آوری شده است، مستقیماً برای مشتریان ما ارسال می شود ChemWhat.
 • تبلیغات بنر: ما با استفاده از تبلیغات بنر به مشتریان خود در تبلیغ مهمترین محصولات یا خدمات خود کمک می کنیم. این بنر در تمام صفحات محصول به 19 زبان نوشته شده است و می تواند مشتریان بالقوه را در مدت زمان کوتاه پوشش دهد.
 • برای دیدن صفحه حاوی تبلیغات می توانید نمونه را در سمت راست بررسی کنید یا مستقیماً روی آن کلیک کنید
نمونه تبلیغات بنر
 • ChemWhatمشتریان از زمینه های مختلف در سطح جهانی از جمله دانشگاه ها : دانشگاه کرنل، دانشگاه هاروارد، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه اوکلند، دانشگاه ملبورن، کالج دانشگاهی لندن، دانشگاه بیرمنگام، دانشگاه ژنو، دانشگاه گرونینگن، دانشگاه لوون، دانشگاه تگزاس، دانشگاه تورنتو، دانشگاه زو برلین. دولت و ر&D موسسات: CERN – Conseil Européenn pour la Recherche Nucléaire، CEA – Commissariat à l´énergie atomique et aux énergies alternatives، EDQM – اداره اروپا برای کیفیت داروها، ISRO – سازمان تحقیقات فضایی هند، LGC – آزمایشگاه شیمی دولتی MKEK – مکانیک، و شرکت صنایع شیمیایی، Scion - موسسه تحقیقات جنگل نیوزیلند Limited، TUBITAK – شورای تحقیقات علمی و فناوری ترکیه، USP – کنوانسیون داروسازی ایالات متحده. شرکتهای دارویی : AstraZeneca، GSK، Merck، Pfizer، Sanofi; شرکت های ژن: ایلومینا؛ شرکت های معرف: آلفا ایسر، آپولو علمی، سیگما-آلدریچ، TCI; شرکت های لوازم آرایشی و مراقبت شخصی: کوتی، استی لودر، فیرمنیچ، پی&G; سایر مشتریان: Ballance Agri-Nutrients Ltd., BASF, EURENCO, Fujitsu, GE, Protex International, Samsung, SEKISUI, Siemens, Skeleton Technologies, Solvias AG, Saturn PJSC (شرکت سهامی عام زحل), Sony, SIBUR, Siegwerk Switzerland AG, tesa و Ve-Ge Hassas Kağıt ve Yapıştırıcı Bant San. و تیک. مانند.
 • با شعبات و شرکای جهانی و درک عمیق از صنعت مرتبط ، ChemWhat با بهره وری و حرفه ای بالا می تواند محصولات را برای مشتریان ما تهیه کند.
 • علاوه بر خدمات خالص منابع ، ChemWhat همچنین خدمات مالی با ارزش بالا برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به پرداخت معوق دارند ، فراهم می کند.
 • ChemWhat همچنین می تواند راه حل حمل و نقل را برای آن دسته از محصولاتی که باید تحت شرایط خاص حمل شوند ارائه دهد.
 • معرف های تحلیلی: استاندارد و مرجع
 • معرف های شیمیایی: اسیدهای آمینه، بلوک های ساختمانی، کاتالیزورها و لیگاندها، کربوهیدرات ها، ترکیبات فلزی و مواد کمکی، طعم دهنده ها و عطرها، ترکیبات معدنی
 • معرف های بیوشیمیایی: بافرهای کشت سلولی، لیپوزوم ها، کوآنزیم ها، نوکلئوزیدها و نوکلئوتیدها
 • واکنش‌های کشت سلولی و آنالیز: محیط کشت سلولی، آلبومین و انتقال‌دهنده‌ها، عوامل رشد و سیتوکین‌ها، هورمون‌ها، ویتامین‌ها
 • زیست شناسی مولکولی و توابع معرف های ژنومیک: پپتیدهای سفارشی، الیگونوکلئوتیدها و پروب های DNA و RNA، معرف های PCR
 • معرف های بیولوژی پروتئین: پروتئین ها و آنزیم ها، آنتی بادی ها، مولکول های کوچک فعال بیولوژیکی
 • معرف های علم مواد: مواد زیست پزشکی، نانومواد کربن، مواد کریستال مایع، مواد OLED و PLED، مواد OFET و OPV، مواد سیلیکون آلی، مواد باتری، مواد خورشیدی

  (پرونده های پشتیبانی شده: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  لطفاً ادامه را حل کنید 32 + = 35

  مسئولیت اجتماعی

  به عنوان یک رسانه علمی ، ChemWhat همچنین مسئولیت اجتماعی آموزش دانش عمومی در زمینه شیمی ، زیست شناسی و سایر علوم پیشرفته را برای عموم مردم بر عهده می گیرد. تا حالا، ChemWhat کانال های ویدیویی آموزش علوم را در سال 163 ، Bilibili ، WeChat Public ، Weibo ، Zhihu ، Youku ، Toutiao و Qiyi افتتاح کرده است و به یوتیوب و Vimeo گسترش می یابد.