اینترفرون گامای نوترکیب انسانی (rHuIFN-گاما، P01579، 3458) CAS#: 106-06-1816

نام کامل رسمی اینترفرون گامای نوترکیب انسانی (rHuIFN-گاما)
سکانس توالی اینترفرون گامای نوترکیب انسانی
دنباله آمینو اسید MQDPYVKEAE NLKKYFNAGH SDVADNGTLF LGILKNWKEE SDRKIMQSQI VSFYFKLFKN FKDDQSIQKS VETIKEDMNV KFFNSNKKKKR DDFEKLTNYS VTDLNVQRKE SDRKIMQSQSQI VSFYFKLFKN FKDDQSIQKS VETIKEDMNV KFFNSNKKKR DDFEKLTNYS VTDLNVQRKE IHELIQRQRQRKRKLPAKVMA
مترادف
شماره ورود، شماره دسترسی P01579
شناسه ژن 3458
خلاصه اینترفرون گاما (IFN-گاما)، همچنین به عنوان اینترفرون نوع II یا اینترفرون ایمنی شناخته می شود، یک سایتوکین است که عمدتا توسط لنفوسیت های T و سلول های کشنده طبیعی تولید می شود. پروتئین هیچ تشابه قابل توجهی با IFN-بتا یا پروتئین های مختلف خانواده IFN-آلفا ندارد. IFN-گامای بالغ به صورت همودایمرهای غیرکووالانسی مرتبط وجود دارد. IFN-گامای انسانی بسیار خاص گونه است و از نظر بیولوژیکی فقط در سلول های انسان و پستانداران فعال است. IFN-گاما در ابتدا بر اساس فعالیت های ضد ویروسی آن مشخص شد. این پروتئین همچنین فعالیت های ضد تکثیر، تنظیم ایمنی و پیش التهابی را اعمال می کند و بنابراین در مکانیسم های دفاعی میزبان مهم است. IFN-گاما تولید سیتوکین ها را تحریک می کند، بیان آنتی ژن های کلاس I و II MHC، گیرنده Fc و مولکول های چسبندگی لکوسیت را افزایش می دهد. این عملکردهای موثر ماکروفاژ را تعدیل می کند، روی تغییر ایزوتیپ تأثیر می گذارد و ترشح ایمونوگلوبولین ها توسط سلول های B را تقویت می کند. IFN-گاما همچنین گسترش سلول TH1 را افزایش می دهد و ممکن است برای تمایز سلولی TH1 مورد نیاز باشد.
منبع
وزن مولکولی تقریباً 16.9 کیلو دالتون، یک زنجیره پلی پپتیدی منفرد غیر گلیکوزیله حاوی 144 اسید آمینه.
فعالیت بیولوژیکی از نظر بیولوژیکی کاملاً فعال در مقایسه با استاندارد. ED50 که در سنجش های ضد ویروسی با استفاده از سلول های HeLa انسانی آلوده به ویروس آنسفالومیوکاردیت (EMC) اندازه گیری می شود 0.15-0.80 نانوگرم در میلی لیتر است.
ظاهر استریل فیلتر شده سفید پودر لیوفیلیزه (منجمد).
فرمول بندی لیوفیلیز شده از محلول غلیظ فیلتر شده 0.2 um در PBS، pH 7.4.
اندوتوکسین کمتر از 1 EU/ug rHuIFN-گاما که با روش LAL تعیین می شود.
بازسازی توصیه می کنیم که این ویال قبل از باز شدن برای مدت کوتاهی سانتریفیوژ شود تا محتویات آن به ته برسد. در آب مقطر استریل یا بافر آبی حاوی 0.1٪ BSA به غلظت 0.1-1.0 میلی گرم در میلی لیتر بازسازى کنید. محلول‌های موجود باید به مقدار کمی تقسیم شده و در دمای ≤ -20 درجه سانتیگراد نگهداری شوند. رقت های بیشتر باید در محلول های بافر مناسب انجام شود.
پایداری و ذخیره سازی از فریزر یخ زدایی دستی استفاده کنید و از تکرار چرخه های انجماد و ذوب خودداری کنید.- 12 ماه از تاریخ دریافت، 20- تا 70- درجه سانتی گراد همانطور که عرضه می شود.- 1 ماه، 2 تا 8 درجه سانتی گراد در شرایط استریل پس از بازسازی.- 3 ماه، 20- تا 70- درجه سانتیگراد در شرایط استریل پس از بازسازی.
منابع 1. Pennino D، Bhavsar PK، Effner R، و همکاران. 2012. J Allergy Clin Immunol, 2. Hibi M, Hachimura S, Ise W, et al. 2003. سیتوتکنولوژی، 43: 49-55.3. وانگ اچ، روان زی، وانگ یی، و همکاران. 2008. مول ایمونول، 45: 1548-56.4. Kopinski P، Przybylski G، Jarzemska A، و همکاران. 2007. پل مرکور لکارسکی، 23: 15-21.
SDS-PAGE SDS-PAGE اینترفرون گامای نوترکیب انسانی
برگه داده های ایمنی (SDS) دانلود کنید برای دانلود کلیک کنید
برگه اطلاعات فنی (TDS) دانلود برای دانلود کلیک کنید

معرف را بخرید

ChemWhat 1405254100ug/500ug (> 98% توسط SDS-PAGE و HPLC)
تأمین کننده معرف ندارید؟ ارسال پرس و جو سریع به ChemWhat
آیا می خواهید در اینجا به عنوان یک منبع معرف ذکر شود؟ (خدمات پولی) برای تماس اینجا کلیک کنید ChemWhat

سازندگان تایید شده

آیا می خواهید به عنوان یک تولید کننده تأیید شده ذکر شود (خدمات رایگان اما نیاز به تأیید دارد)؟ لطفاً بارگیری و پر کنید این فرم و ارسال مجدد به [ایمیل محافظت شده]

بیشتر تامین کننده

Watson International Limited ارسال پرس و جو سریع به Watson
آیا می خواهید در اینجا به عنوان یک منبع ذکر شود؟ (خدمات پولی) برای تماس اینجا کلیک کنید ChemWhat

برای کمک دیگر با ما تماس بگیرید

برای سایر خدمات مانند انتقال فناوری ، ادبیات مصنوعی ، تأمین منابع ، تبلیغات و غیره با ما تماس بگیرید. برای تماس اینجا کلیک کنید ChemWhat