V.Care صنعت شیمیایی را می فهمد


امتیازات و محدودیت های اعتباری

تجزیه و تحلیل داده ها هسته اصلی کاری است که ما در آن انجام می دهیم V.Care. سیستم نمره دهی صنعت شیمی ما شامل معیارهای آماری کلیدی و پیشرفته ترین تکنیک های آماری برای کمک به تعیین ثبات مالی یک شرکت است.

با استفاده از این مدل امتیاز دهی می توان به یک میزان پیش بینی 70٪ از ورشکستگی شرکت 12 ماه قبل، باعث نگرانی مالی شما می شود که بدهی بد می تواند ایجاد کند. در واقع ، امتیازات و محدودیت های اعتباری شرکت ما چنان پیش بینی کننده است که همه بیمه گران اعتباری پیشرو آنها را تأیید می کنند.

نمره اعتباری

پرسش و پاسخ

چه مواردی در گزارش گنجانده شده است؟

گزارش های تجاری ما شامل بیشتر اطلاعاتی است که شما انتظار دارید اما اطلاعات ممکن است در هر کشور متفاوت باشد. شما می توانید گزارش نمونه ما را بررسی کنید.

داده های خود را از کجا می آورید؟

اطلاعات ما از بیش از 200 منبع جمع آوری شده است. در صورت امکان ما اطلاعات را از ثبت رسمی جمع آوری خواهیم کرد. شرکای محلی مورد اعتماد ما به ما اجازه می دهند اطلاعات را به صورت محلی جمع آوری کنیم. اطمینان از اینکه ما همیشه اطلاعات با کیفیت و به روز ارائه می دهیم.

داده های مالی

اگر به دنبال ادغام احتمالی ، تصرف یا مناقصه یا به سادگی می خواهید نمای عمیق تری از شرکتی را که می خواهید با آن تجارت کنید ، ببینید. ما سعی می کنیم گزارش های خود را با بینشی که لازم دارید پر کنیم. به همین دلیل است که ما به طور استاندارد حداکثر 5 سال از منابع مالی سالانه را شامل می شویم.

In V.Careگزارش اعتبار شرکت شما همیشه موارد زیر را پیدا خواهید کرد (در صورت موجود بودن):

  • سود و ضرر
  • ترازنامه
  • سرمایه و اندوخته ها
  • نسبت های کلیدی
  • جریان نقدی

همچنین ما می توانیم به اسناد رسمی شرکت های اسکن شده مانند وام های رهنی ، شرکت های جدید ، تغییرات مدیر ، تغییر آدرس های ثبت شده ، به علاوه موارد دیگر دسترسی داشته باشیم.

داده های مالی

چرا امتیازبندی باند A تا E است؟

زیرا همه کشورها از نمره 1-100 استفاده نمی کنند. استفاده از نمره AE مقایسه ریسک اعتباری شرکت ها از کشورهای مختلف را برای شما آسان می کند. A کمترین خطر ، D بالاترین خطر و E بدون درجه است.

چه مدت طول می کشد تا گزارش من دریافت شود؟

99.9٪ از کل گزارش های درخواست شده توسط مشتریان ما بلافاصله بصورت آنلاین تحویل می شوند. درصورتی که شرکتی در دسترس نباشد ، تحقیقات جدید بین 2 تا 10 روز کاری بسته به کشور انجام می شود.

چند بار گزارش ها به روز می شوند؟

V.Care گزارش های پایگاه داده در زمان واقعی ، بیش از 1 میلیون بار در روز به روز می شوند.

گزارش های تجاری برای منافع بین المللی شما

بانک اطلاعاتی متعلق به ما از گزارش های اعتبار شرکت ، پوشش استثنایی در مورد اطلاعات اعتبار تجاری در مورد مشتریان و تامین کنندگان مواد شیمیایی موجود یا آینده شما فراهم می کند.

V.Careگزارش های اعتبار فوری بین المللی فوری شرکت های بیش از 100 کشور را تحت پوشش قرار می دهد ، به این معنی که 99.9٪ از گزارش های اعتبار تجاری درخواست شده بلافاصله در دسترس هستند. برای هرگونه درخواست گزارش بین المللی دیگر ، ما یک گزارش تازه بررسی شده را برای اطلاعات تضمین شده ، به روز و قابل اعتماد ارائه خواهیم داد.

پوشش ما

تحقیق تازه چگونه کار می کند؟

وقتی گزارش شرکتی برای مشاهده آنلاین در دسترس نباشد ، این فرصت را دارید که تازه درباره یک تجارت تحقیق کنید. پس از دریافت این درخواست ، ما سعی خواهیم کرد تا مستقیماً با استفاده از شرکای محلی و ثبت رسمی خود با شرکت تماس بگیریم تا طی 2 تا 10 روز کاری گزارش دقیق ارائه دهیم

هزینه گزارش اعتباری چقدر است؟

ما 299 دلار برای گزارش آماده تحویل می گیریم. هزینه تحقیقات جدید مورد به مورد متفاوت است و به طور خاص شما را نقل قول می کند.

گزارش اعتبار یک شرکت را استعلام کنید

    لطفاً ادامه را حل کنید 40 4 XNUMX =